FACEFacephi Biometria SA | €54.48m | 147.46 | n/a |
LABLabiana Health SA | €50.71m | 18.74 | n/a |
ADZAdolfo Dominguez SA | €49.95m | 25.86 | n/a |
YINB4Inbest Prime IV Inmuebles SOCIMI SA | €47.03m | n/a | n/a |
AGILAgile Content SA | €46.80m | n/a | n/a |
480SSoluciones Cuatroochenta SA | €45.87m | 26.68 | n/a |
YMEIMercal Inmuebles SOCIMI SA | €44.12m | 28.49 | 3.63% |
YGAVGavari Properties Socimi SA | €42.57m | 3981.04 | n/a |
YAP67Ap 67 Socimi SA | €42.02m | 33.42 | 2.84% |
GRIGrino Ecologic SA | €41.29m | 17.36 | n/a |
SCAP7Ap 67 Socimi SA | €40.83m | 40.9 | 2.84% |
YINB6Inbest Prime VI Inmuebles Socimi SA | €40.38m | n/a | n/a |
ENDEndurance Motive SA | €39.39m | n/a | n/a |
GIGAGigas Hosting SA | €39.00m | n/a | n/a |
NTXNetex Knowledge Factory SA | €41.33m | n/a | n/a |
YOVAOptimum III Value-Added Residential SOCIMI SA | €40.00m | n/a | 0.92% |
MDFDuro Felguera SA | €37.10m | n/a | n/a |
YHCRHome Capital Rentals SOCIMI SA | €37.02m | n/a | 2.84% |
YABAJaba I Inversiones Inmobiliarias Socimi SA | €36.57m | n/a | n/a |
YKTSKtesios Real Estate Socimi SA | €36.24m | 138.58 | n/a |